Друк на футболках Majestic

17 лютого 2015 - lakor_vy
article294.jpg

Футболка жіноча з довгими рукавами Sol's Majestic - 11425

Якість: 150 Джерсі
Матеріал: 100% бавовна
Модель: жіноча приталена

Футболка біла - від 5,93 €
Футболка кольорова - від 7,50 €
Мінімальний тираж: 10 шт.

Роботи компанії "Лакор" по друку на футболках.

Для друку на тканині на підприємстві «ЛАКОР» зазвичай використовується метод термо-сублімаційного друку.

Такий метод друку дозволяє наносити текст та повноколірне зображення на тканини, які містять 50 та більше відсотків синтетичних волокон. При потребі термо-сублімаційний друк на тканині дозволяє виготовляти речі в одиничному екземплярі. Готове зображення надзвичайно стійке та має яскраві, насичені кольори. Тканину із зображенням, виготовленим термо-сублімаційним друком можна прати, прасувати, а також застосовувати відбілюючі засоби, не боячись за втрату якості зображення.

Спортивна форма, яка постійно піддається інтенсивному забрудненню та пранню виготовляється саме термо-сублімаційним методом друку на тканині. Термо-сублімаційний друк на тканині дозволяє виготовляти широкий спектр продукцій, яка знайшла своє застосування у різноманітних сферах.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, матеріал футболки, колір футболки, тираж, колірність зображення, розмір зображення, метод нанесення (термодрук, термотрансфер, вишивка), а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)
При необхідності наші дизайнери розроблять дизайн футболки самостійно.

Коментарі (1)
lakor_vy # 27 лютого 2015 в 12:00 0
Є декілька методів отримання зображення на тканині. Кожний з цих методів має свої переваги та недоліки. Вибір того чи іншого методу друку на тканині визначається вихідними умовами. А саме - коштами передбаченими для отримання готової продукції, тиражем замовлення, зображенням яке потрібно надрукувати, тип тканини на яку необхідно нанести зображення та ще рядом факторів, які в кінцевому результаті впливатимуть на ціну готового виробу. Відповідно до цих умов наш менеджер підбирає оптимальний метод друку на тканині та прораховує вартість Вашого індивідуального замовлення.

← Назад