Друк на футболках PASADENA MEN

28 травня 2016 - lakor_vy
article332.jpg

Футболка поло чоловіча Sol's Pasadena Men - 00577

Якість: 200 Піка
Матеріал: 100% бавовна.
Комір резинка; зміцнююча тасьма по коміру;
Дві контрастні смужки на комірі і рукавах.
Планка з 3 гудзиками в тон футболки.
Прямий низ виробу з боковими розрізами
Модель: чоловіча приталена

Футболка  - від 15,37 €


Мінімальний тираж: 10 шт.

Роботи компанії "Лакор" по друку на футболках.

Для друку на тканині на підприємстві «ЛАКОР» зазвичай використовується метод термо-сублімаційного друку.

Такий метод друку дозволяє наносити текст та повноколірне зображення на тканини, які містять 50 та більше відсотків синтетичних волокон. При потребі термо-сублімаційний друк на тканині дозволяє виготовляти речі в одиничному екземплярі. Готове зображення надзвичайно стійке та має яскраві, насичені кольори. Тканину із зображенням, виготовленим термо-сублімаційним друком можна прати, прасувати, а також застосовувати відбілюючі засоби, не боячись за втрату якості зображення.

Спортивна форма, яка постійно піддається інтенсивному забрудненню та пранню виготовляється саме термо-сублімаційним методом друку на тканині. Термо-сублімаційний друк на тканині дозволяє виготовляти широкий спектр продукцій, яка знайшла своє застосування у різноманітних сферах.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, матеріал футболки, колір футболки, тираж, колірність зображення, розмір зображення, метод нанесення (термодрук, термотрансфер, вишивка), а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)
При необхідності наші дизайнери розроблять дизайн футболки самостійно.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад