Футбол

16 квітня 2014 -
article255.jpg

Футбол — найпопулярніша гра на світі. Футбольна форма являється важливим атрибутом цієї чудової гри. Саме тому, футбольна форма повинна бути стильною, яскравою, комфортною та підкреслювати індивідуальність кожної команди, не залежно від статусу: професійного чи  любительського. Головна перевага компанії «Лакор» — це власне виробництво, що дозволяє враховувати всі побажання наших клієнтів. Сучасна технологія сублімаційного друку на тканині з напівсинтетичних тканин дозволяє отримувати надзвичайно стійке та насичене зображення. Такий одяг можна прати, прасувати та вибілювати, не боячись про втрату якості зображення.

Компанія «Лакор» може запропонувати як готові макети для виготовлення футбольної форми, які можна коригувати по кольорах, додавати необхідні логотипи та символіку, нумерацію та прізвища, так і розробити індивідуальний дизайн з врахуванням Ваших побажань. Для виготовлення спортивного одягу приймаємо готові макети.

З деякими прикладами наших робіт можна ознайомитись в офісному приміщенні, а також в галереї зображень.

Футбольна форма Футбольна форма Футбольна форма Футбольна форма Футбольна форма
Футбольна форма Футбольна форма Футбольна форма Футбольна форма Таблиця розмірів. Футбольна форма
Коментарі (1)
Александр # 3 вересня 2015 в 18:01 +1
В данное время существует множество магазинов, в том числе и продажи с помощью интернета, вижу у вас можно подобрать то, что мне нужно. Но все же интересует такая информация : кто изготовитель, из чего шьется форма, конечно же ее цена. Отпишитесь ниже, потом зайду прочитаю. Возможно буду клиентом. Заранее благодарен.

← Назад