Мотобол

16 квітня 2014 -
article258.jpg

Мотобол — один із видів мотоспорту. Це європейський вид спорту, що набув широкого розповсюдження в Україні. Мотобол — досить активний вид спорту, що зумовлює команду бути одягненій у досить стійкій до бруду та прання, якісного пошиття спортивній формі.

Компанія «Лакор» має можливість виготовити якісну мотобольну форму, використовуючи індивідуальний підхід до макетування з врахуванням всіх побажань та вимог. Підприємство виготовляє мотобольну форму за допомогою сучасної технології — методу сублімаційного друку. Це дозволяє отримувати надзвичайно стійке та насичене зображення. Такий одяг можна прати, прасувати та вибілювати, не боячись про втрату якості зображення. Компанія «Лакор» забезпече неповторювальний дизайн, яскравість кольорів та високу якість пошиття.

Компанія «Лакор» може запропонувати як готові макети для виготовлення спортивної форми, які можна коригувати по кольорах, додавати необхідні логотипи та символіку, нумерацію та прізвища, так і розробити індивідуальний дизайн з врахуванням Ваших побажань. Для виготовлення мотобольної форми приймаємо готові макети.

З деякими прикладами наших робіт можна ознайомитись в офісному приміщенні, а також в галереї зображень.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад