Пейнтбол

16 квітня 2014 -
article260.jpg

Пейнтбол — командна гра з застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її.
Пейнтбол — досить активний вид спорту, що зумовлює команду бути одягненій у досить стійкій до бруду та прання, якісного пошиття спортивній формі.

Компанія «Лакор» має можливість виготовити якісну пейнтбольну форму, використовуючи індивідуальний підхід до макетування з врахуванням всіх побажань та вимог. Підприємство виготовляє пейнтбольну форму за допомогою сучасної технології — методу сублімаційного друку. Це дозволяє отримувати надзвичайно стійке та насичене зображення. Такий одяг можна прати, прасувати та вибілювати, не боячись про втрату якості зображення. Компанія «Лакор» забезпече неповторювальний дизайн, яскравість кольорів та високу якість пошиття.

Компанія «Лакор» може запропонувати як готові макети для виготовлення пейнтбольної форми, які можна коригувати по кольорах, додавати необхідні логотипи та символіку, нумерацію та прізвища, так і розробити індивідуальний дизайн з врахуванням Ваших побажань. Для виготовлення пейнтбольної форми приймаємо готові макети.

З деякими прикладами наших робіт можна ознайомитись в офісному приміщенні, а також в галереї зображень.

Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма
Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма Пейнтбольна форма
Пейнтбольна форма     Таблиця розмірів. Пейнтбольна форма Таблиця розмірів. Пейнтбольна форма
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад