Знайти на сайті: параметри пошуку

Металеві підставки для прапорців

Металеві підставки для прапорців

Металеві підставки для настільних прапорців встановлюють на столах, як правило, під час проведення міжнародних конференцій, переговорів та інших офіційних заходах. Настільні прапорці і вимпели важливий елемент корпоративної культури підприємства. Настільні прапорці самі по собі яскравий і корисний сувенір, незамінний елемент прикраси робочого столу. За допомогою таких виробів можна продемонструвати свою повагу до гостей і учасників круглого столу, а також забезпечити вашим клієнтам і партнерам хороші і приємні спогади про вашу компанію.

Офісні металеві підставки для прапорців

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення металевих тримачів (підставок) для прапорців котрі складаються з круглої основи у яку вкручується металевий прут (шток). До штока кріпиться полотнище прапорця. Штоків може бути декілька. Це дуже зручно, коли поруч необхідно розмістити декілька прапорців. Розрізняють 1-рожкові, 2-рожкові, 3-рожкові та 4-рожкові підставки.

Металеві тримачі для прапорців виготовляють із звичайної сталі, потім покривають шаром нікелю. Завдяки глянцевому некелевому покриттю тримачі мають респектабельний зовнішній вигляд. Також за бажанням замовника можуть бути виготовлені тримачі з латуні та нержавіючої сталі.

В нашому інтернет-магазині Ви зможете замовити металеві підставки для прапорців 1-, 2-, 3- та 4-рожкові.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад