Знайти на сайті: параметри пошуку

Прапори населених пунктів України

article70.jpg

У сучасному світі прапор став невід'ємною частиною державної та корпоративної культури. То ж не дивно, що поряд з національною символікою існують герби та прапори адміністративно-територіальних одиниць - областей, районів, міст та сіл України. На таких прапорах розміщені символи, з якими асоціюється культурний розвиток та історична спадщина регіону. Для прикладу, і прапор Львівської області, і прапор Львова містить в собі зображення Лева. Адже історично так склалось, що Львів завжди називали Містом Лева.

Державні прапори, а також прапори областей, міст та інших населених пунктів завжди присутні не лише, як складова частина офіційних заходів чи зустрічей на державному рівні — їх також використовують під час проведення різноманітних церемоній чи святкових заходів в регіоні. Прапор — це символ та предмет історичної гордості.

Виготовлення прапорів областей, районів, міст та сіл України.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення прапорів областей, районів, міст та сіл України будь-яких розмірів та тиражів з використанням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам. Від матеріалів та технології виготовлення прапора залежить його кінцева вартість.

    Варіанти виготовлення прапорів:
  • Термо-сублімаційний друк односторонній. Друк на полотні з лицьової сторони.
  • Термо-сублімаційний друк двохсторонній. Друк на полотні з двох сторін, зворотня сторона має відображення лицьової.

Для прорахунку вартості виготовлення прапора області, району, міста чи села України, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет прапора (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір, застосування (зовнішнє, внутрішнє), тираж, а також оберіть варіант пошиття.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення прапору області, району, міста чи села України стандартних розмірів для зовнішнього чи внутрішнього використання.

Прапори методом широкоформатного екосольвентного друку не виготовляємо та не рекомендуємо !!!
Для друку прапорів застосовуємо спеціальну технологію "сублімація"

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад