Знайти на сайті: параметри пошуку

Прапори спортивних організації та клубів

18 березня 2014 -
article215.jpg

Прапор є символом та предметом великої гордості будь-якої організації. Спортивні організації та клуби також не стали винятком. Кожен спортивний клуб має свою власну символіку, яка відрізняє його від інших. Емблема спортивної організації є основним елементом, який присутній не лише на формах спортсменів чи атрибутах для вболівальників, але й на прапорі. Власний прапор з символікою клубу піднімає командний дух, згуртовуючи спортсменів під час змагань, та сприяє покращенню іміджу клубу в очах його уболівальників.

Виготовлення прапорів для спортивних організацій та клубів.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення спортивних прапорів методом сублімаційного друку, який дозволяє нанести зображення будь-якої складності та передати безліч кольорів та відтінків. Спеціальні технології фарбування тканини забезпечують збереження кольору та його насиченості на протязі надзвичайно тривалого терміну. Дані прапори в подальшому можна прати із застосуванням хімічних засобів без втрати кольорів та їх насиченості.

    Варіанти виготовлення прапорів:
  • Термо-сублімаційний друк односторонній. Друк на полотні з лицьової сторони.
  • Термо-сублімаційний друк двохсторонній. Друк на полотні з двох сторін, зворотня сторона має відображення лицьової.

Для прорахунку вартості виготовлення спортивного прапора, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет прапора (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір, застосування (зовнішнє, внутрішнє), тираж, а також оберіть варіант пошиття.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення спортивного прапора стандартних розмірів для зовнішнього чи внутрішнього використання.

Прапори методом широкоформатного екосольвентного друку не виготовляємо та не рекомендуємо !!!
Для друку прапорів застосовуємо спеціальну технологію "сублімація"

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад