Знайти на сайті: параметри пошуку

Машинна вишивка логотипів на готових виробах

31 березня 2014 - lakor_vy

На сьогоднішній день комп'ютерна вишивка на готових виробах стає все більш затребуваною серед інших варіантів нанесення зображення на тканину. Це пояснюється високою якістю виконання, відмінними експлуатаційними властивостями і можливістю реалізації задуму замовника. Вишивка може бути нанесена на навіть саму примхливу тканину. Це може бути велюр, шовк, трикотаж, плащова тканина, шкіра та інші складні тканини. А виріб, прикрашений вишивкою, підкреслить індивідуальність і особливий стиль свого власника.

Жорстка конкуренція в світі бізнесу змушує власників великих і малих компаній йти на ризик, шукати нові рішення і невпинно розвиватися, намагаючись краще і швидше від інших задовольнити потреби клієнтів. Головне в цій боротьбі - не забути про необхідність створення і просування власного унікального бренду. Тільки він здатний допомогти Вам підвищити впізнаваність Вашої компанії і Вашої продукції серед споживачів, виділитися на тлі конкурентів і стати володарем унікального стилю. Все це необхідно не тільки для просування на ринку а й для згуртування ваших працівників, підвищення корпоративного духу і збільшення продуктивності праці .

Не настільки важливо, чим саме Ви займаєтесь: чи є Ви власником заводу, фабрики, торгового центру, готелю, банного комплексу або кінного клубу. У кожному разі коли-небудь ( можливо, вже сьогодні ) Вам знадобиться вишивка логотипу Вашої компанії на бейсболках і футболках, спецодязі, халатах або рушниках. І в цей момент ми будемо раді, якщо Ви звернетеся до приватного підприємства «Лакор» - адже ми у нас Ви зможете знайти усе необхідне для того, щоб вишивка логотипів на замовлення була проведена максимально швидко і гранично якісно: досвідчені фахівці, сучасне обладнання і матеріали.

4 причини, завдяки яким вишивка логотипу на одяг ніколи не втратить своєї популярності:

1 .
Якість. Навіть найдрібніші деталі Вашого логотипу наше обладнання дозволяє зробити чіткими, яскравими, що привертають увагу і що створюють незабутнє враження. Не кажучи вже про багату колірну гаму ниток, які в точності передають колір малюнка З нами машинна вишивка логотипів перетворюється на справжнє мистецтво !

2.
Надійність. Нанесення логотипу на одяг - це завжди чудовий результат, що відрізняється довговічністю і зносостійкістю. Вироби, створені нашими фахівцями, спокійно переносять машинне прання.

3.
Універсальність. Вишивка логотипів на тканини може бути виконана навіть на оксамиті і махрі - матеріалах, на які неможливо нанести зображення будь-яким іншим способом.

 4. Нестандартність. Термінова вишивка логотипу допоможе вам швидко і без особливих витрат створити унікальну рекламну продукцію з символікою вашої компанії. Для наших фахівців немає нічого неможливого, тому в списку наших послуг знайдеться і вишивка логотипу на шкірі для виготовлення ексклюзивних сувенірів, і що відрізняється особливою складністю вишивка автомобільних логотипів.

 

Запрошуємо переглянути каталоги по текстильній продукції.  Оберіть, будь ласка, виріб, який Вас зацікавив та випишіть його артикул. Зв"яжіться з нами - ми допоможемо Вам підібрати найоптимальніший спосіб нанесення саме для Вашого зображення (машинна вишивка/термоперенос/термотрансфер). 

 

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. З прикладом оформлення запиту Ви можете ознайомитись тут

Кепки Реглани Футболки Пледи Рушники

 

Вимоги до макетів зображень для машинної вишивки:

-Векторні файли Corel Draw,
-Файли Adobe Illustrator,
-Файли в форматі EPS.

Мінімальна кількість замовлення: 20 од.

Робимо нанесення як і на своїх виробах, так і виробах замовника!

Коментарі (1)
Роксолана # 28 листопада 2017 в 18:05 0
Доброго вечора, чи зможете вишити надпис на махровому халаті?

← Назад