Знайти на сайті: параметри пошуку

Технологія Гравертон

8 квітня 2014 - lakor_vy

Технологія GRAWERTON, або друк на металі, прийшла на вітчизняний ринок відносно недавно. Головні причини популярності цієї технології полягають в її простоті та широких можливостях.

Слово «Grawerton», взагалі-то, спочатку було назвою польської торгової марки, а тепер так називають саму технологію. В основі технології лежить термоперенос зображення / тексту на спеціально підготовлені пластини з анодованого алюмінію через проміжний носій. Носієм служить звичайний папір щільністю від 80 г/м2 , на якій друкується зображення. «Хитрість» в тому , що картридж принтера заправляється спеціальним тонером, який під впливом температури і тиску сублімується в пори алюмінію.

Гравертон - це сучасна технологія термодруку на металі , ідеальна для малого та середнього бізнесу. Крім того, виробничий процес дуже простий. Для початку зображення (текст, графіка), яке необхідно перенести на метал , створюється в будь графічній програмі на комп'ютері. Потім воно роздруковується на принтері в дзеркальному відображенні. Отримане з його допомогою зображення на папері притискається звичайним термопрессом до аркуша алюмінію ( зі спеціально обробленою поверхнею). Фарба вплавляется в пори металу, і в результаті виходить відбиток, дуже схожий на гравіювання.

Легко переносяться на метал не тільки штрихові , але і напівтонові зображення. Сам метал може бути кольору золото, срібло (глянцеве та матове).

Основними перевагами технології Гравертон є:

  • Можливість виготовлення одиничних екземплярів вироби;
  • Персоналізація виробів (наприклад, адресні папки , сувеніри );
  • Відносно низька вартість одиничних виробів ;
  • Дуже висока швидкість виготовлення при невеликих (до 500 шт.) тиражах;


Недоліки у даної технології, звичайно ж , теж є:

  • Зображення можливо наносити лише на спеціально підготованому алюмінію, товщина якого 0,56мм;
  • Вироби не можна використовувати поза приміщення через невисоку стійкості тонера до впливу УФ випромінювання - при прямому попаданні променів сонця на виріб зображення зникає за 3 місяці!

 

Сублімація на металі дає можливість швидко виготовляти різні вироби, не використовуючи при цьому дорогого устаткування. Це означає, що продукція , виготовлена ​​за технологією Гравертон, є набагато дешевшою в порівнянні з іншими технологіями.

Фахівці підприємства “Лакор” освоїли технологію Гравертон, і можемо запропонувати нашим замовникам якісні вироби - офісні таблички, дипломи, грамоти, подяки, накладки, шильди, бейджі, інвентаризаційні таблички, таблички для нагород, жетони для медальок - за досить демократичними розцінками.

Наші роботи можна переглянути тут

 

У нас можна замовити виготовлення виробів малими тиражем.

 

Продукція за технологією "друк на металі": 

 

Дипломи та подяки Кубки Настільні набори Стенд-фігури Статуетки Медалі Металеві бейджі

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад