Знайти на сайті: параметри пошуку

Виготовлення та вишивка шевронів і нашивок на одяг

31 березня 2014 - lakor_vy

Кому може знадобитися виготовлення нашивок на замовлення? Співробітникам воєнізованих і охоронних структур, різних галузевих підприємств, спортивним, мотоциклетним і будь-яким іншим клубам, музичним групам і їх шанувальникам, учням шкіл, гімназій, технікумів, ВУЗів та інших навчальних закладів. Тобто всім, хто хоче створити команду - об'єднання людей, пов'язаних спільними цілями та інтересами, зробити рекламу і підкреслити свій високий статус.

Замовляючи нашивки на одяг, виготовлення шевронів, кожен клієнт приватного підприємства «Лакор»
бажає отримати виріб, який стане невід'ємною частиною зовнішнього вигляду членів команди. Розуміючи це, ми створюємо вироби, якими Ви будете пишатися! При цьому вишивка нашивок може проводитися за вже готовими шаблонами або абсолютно унікальним ескізами. Крім того, ми можемо прикрасити вироби золотими або срібними нитками, що додасть їм урочистий вигляд.

Чим відрізняються нашивки від шевронів? Лише тим, що шеврон завжди розташовується на рукаві і має традиційну форму і розміри. У свою чергу, виготовлення нашивок не робиться за правилами, тому дані вироби можуть мати будь-які параметри і пришиватись не лише до одягу, але й до бейсболок, рюкзаків та взуття. При цьому виготовлення шевронів на замовлення може стати в нагоді не тільки військовим, а й охоронним підприємствам, співробітникам МВС, а також прихильникам пейнтболу, страйкболу і хардболу, тобто по-справжньому чоловічих ігор на свіжому повітрі.

До речі, якщо машинна вишивка шевронів для офіційних структур повинна відповідати певним канонам, то вироби, призначені для гри, відрізняються великою різноманітністю та зроблять Ваше дозвілля ще більш цікавим!
Вартість виготовлення шевронів на замовлення залежить від складності ескізу, кількості елементів у вашому шевроні і від обсягу замовлення - чим більше він буде, тим меншою буде вартість виробу.

Турбуватися про терміни та якість кінцевого продукту не варто - вибираючи нас, Ви довіряєтеся професіоналам. Ми осягнули всі тонкощі машинної вишивки і досконало освоїли виготовлення шевронів. У нашому розпорядженні сучасне високопродуктивне обладнання, що дозволяє точно в термін виконувати замовлення будь-яких обсягів і складності, якісні матеріали, за рахунок яких ми створюємо бездоганно красиві, довговічні вироби, і, звичайно, кваліфіковані співробітники, що дотримуються всіх технічних умов виробництва.

 

Вимоги до макетів зображень для машинної вишивки:

-Векторні файли Corel Draw,
-Файли Adobe Illustrator,
-Файли в форматі EPS.

Мінімальна кількість замовлення: 20 од.

 

До Вашої уваги - інтернет-магазин, в якому можна замовити патріотичні та інші шеврони. У випадку, якщо Ви не знайшли серед каталогу, шеврону, потрібного саме Вам - надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть розмір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип/макет у векторному форматі. (Приклад оформлення запиту)

 

Кепки Реглани Футболки Пледи Рушники

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад