Знайти на сайті: параметри пошуку

Вишивка логотипу на одязі - віддзеркалення стилю вашої компанії

31 березня 2014 - lakor_vy

Чим раніше Ви задумаєтеся про те, що для залучення уваги клієнтів Вашої компанії необхідна вишивка логотипів на футболках, бейсболках і інших предметах корпоративного одягу, тим швидше ваші товари або послуги стануть більш впізнаваними і затребуваними. Сучасна комп'ютерна вишивка логотипів - це ваша можливість заявити про себе , популяризувати будь-який бренд, зробити його по-справжньому актуальним і незабутнім.

Фахівці приватного підприємства «Лакор» індивідуально підійдуть до Вашого замовлення. Ми прекрасно розуміємо, яку важливу роль відіграє для Вашого майбутнього професійне нанесення логотипу, вишивка символіки Вашої організації на корпоративному одязі або предметах вжитку.

Ви можете надати нам ескізи малюнка, за яким буде створена вишивка логотипу на рушниках, спецодязі або футболках для рекламної акції. Довіртеся нам і переконайтеся в тому, що доступна вартість вишивки логотипу не відбивається на її бездоганній якості.

Вартість вишивки логотипу на виробах залежить від кількості стібків, а також від ниток, тканини і обсягу замовлення, підходить і підприємствам , і приватним замовникам.

Для кожного замовника приватного підприємства «Лакор» знайдеться своя вигідна пропозиція. Ми з задоволенням виконаємо Ваше замовлення, адже в кожному разі вишивка логотипу на тканині, буде професійною, високоточної і дуже красивою!

 

Вимоги до макетів зображень для машинної вишивки:

-Векторні файли Corel Draw,
-Файли Adobe Illustrator,
-Файли в форматі EPS.

Мінімальна кількість замовлення: 20 од.

Робимо нанесення як і на своїх виробах, так і виробах замовника!

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад