Знайти на сайті: параметри пошуку

Вишивка на кепках: підкресліть стиль вашої компанії

31 березня 2014 - lakor_vy

Який предмет одягу частіше за інших бере участь у рекламних акціях, презентаціях і флешмобах ? Звичайно, кепки, які надають своїм власникам всі шанси привернути увагу за смішні гроші. А найбільш заповзятливі організатори прекрасно знають, що вишивка на бейсболках - це відмінний спосіб зробити будь-який захід ще більш яскравим і незабутнім.

Сьогодні вишивка на бейсболках у Львові користується попитом. Справа не тільки в зручності і практичності цих головних уборів, але і в можливостях, які вони відкривають перед роботодавцем, який слідкує за за корпоративним дрес-кодом. Продемонструйте своїм клієнтам і партнерам, що Ваша компанія надійна, респектабельна і прогресивна. Нанесення зображення на кепки - є одним з основних напрямків нашої діяльності.

Приватне підприємство «Лакор» пропонує своїм клієнтам нанесення зображень на задню або фронтальну частину кепки. За допомогою сучасного обладнання наші фахівці зроблять малюнок помітним та яскравим, непідвладним часу і сонячним променям, якісним і ексклюзивним.

Ми впораємося з будь-якими тиражами!

 Як дізнатись  вартість вишивки.                 ЯК зробити замовлення.                       Що таке 3D вишивка.

Запрошуємо переглянути каталоги по текстильній продукції.  Оберіть, будь ласка, виріб, який Вас зацікавив та випишіть його артикул. Зв"яжіться з нами - ми допоможемо Вам підібрати найоптимальніший спосіб нанесення саме для Вашого зображення (машинна вишивка/термоперенос/термотрансфер). 

 

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. З прикладом оформлення запиту Ви можете ознайомитись тут

Кепки Реглани Футболки Пледи Рушники

 

Вимоги до макетів зображень для машинної вишивки:

-Векторні файли Corel Draw,
-Файли Adobe Illustrator,
-Файли в форматі EPS.

Мінімальна кількість замовлення: 20 од.

Робимо нанесення як і на своїх виробах, так і виробах замовника!

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад