Знайти на сайті: параметри пошуку

Вишивка на кроях

31 березня 2014 - lakor_vy

Вишивка на крої - ідеальний спосіб створення візерунків, написів і зображень на тканині.

Відмінність даної технології вишивки від вишивки на готових виробах в можливості наносити візерунки на великих площах. Тканина, на відміну від уже сшитого матеріалу, не має обмежень в місці нанесення логотипу, створює зручність в роботі і практично виключає будь-який брак . Крім цього, вишивка на крої дозволяє наносити візерунки як на легкі тканини, такі як шовк, сатин, тонкий трикотаж, так і на важкі тканини - кашемір, джинс, тканини для спецодягу, тощо.

Такий вид вишивки на замовлення прекрасно підходить при нанесенні логотипів на уніформу і створенні фірмового стилю корпоративного одягу, а також при оформленні вечірніх нарядів і деталей гардеробу. За рахунок чіткості зображення і насиченості кольорів на тканині створюється цілісний і гармонійний малюнок. Вишивка , зроблена з якісних ниток, не вигоряє з часом, а одяг з такими візерунками можна прати без побоювань- зображення “сідає” та не втрачає колір.

Зручність використання даної технології полягає ще й у тому, що вона помітно економить час створення вишивки на матеріалі. Вишивка на крої - відмінний спосіб нанести оригінальний малюнок як на елементи одягу (навіть на такі важкодоступні, як манжети або коміри), так і на будь-який аксесуар, рушник або постільну білизну. Вишивка буде виглядати виразно і презентабельно.

Процес вишивки на крої ділиться на два етапи : створення зображення , коли ретельно опрацьовується його дизайн, після чого зображення заноситься в програму машини для вишивання; і другий етап - безпосередньо саме вишивання, при якому все, що потрібно від людини - лише кілька дій з механізмом. Перед початком вишивки необхідно точно визначити, де буде розташовуватися малюнок на готовому виробі.

Таким чином, вишивка на крої - це сучасний, економний та швидкий метод нанесення зображення на тканину. Метод, що підвищує продуктивність і зазвичай виправдовує очікування клієнтів.


 

Вимоги до макетів зображень для машинної вишивки:

 

 

-Векторні файли Corel Draw,
-Файли Adobe Illustrator,
-Файли в форматі EPS.

 

 

 

Мінімальна кількість замовлення: 20 од.

 

 

Робимо нанесення як і на своїх виробах, так і виробах замовника!

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад