Знайти на сайті: параметри пошуку

Бейджі металеві прямокутні іменні

article139.jpg

 • Основа: пластикова основа + металева накладка;
  Можливі кольори металу: срібло/золото
  Кріплення на вибір:
  булавка з защіпкою або магніт;
  Метод нанесення логотипу: УФ друк
  Тип: іменні.
  Форма: прямокутна;
  Кутики: прямі/закруглені;
  Розмір: 65х25 мм, 67х34 мм; 67х40 мм

Мінімальний тираж: 10 шт. (повторне замовлення бейджів від 1шт.)

Ціна, що вказана в прайсі, не включає вартість дотиражної підготовки.


  Нанесення зображення відбувається за УФ друк (друк фотографічної якості). Поверхня виробу після нанесення залишається гладкою. Такі бейджі не окислюються та не потребують спеціального догляду, чи захисту додатковим покриттям.

Можливі варіанти основи можна переглянути тут.

Прайс-лист по бейджах з нанесенням

 

Бейджі металеві прямокутні іменні Бейджі металеві прямокутні іменні Бейджі металеві прямокутні іменні Бейджі металеві прямокутні іменні
Інші роботи компанії Лакор по виготовленню металевих іменних бейджів

Для замовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть тип бейджа, розмір, колір основи, метод кріплення та тираж, а також приєднайте Ваш логотип і список імен (за необхідності). (Приклад оформлення запиту)

 

 

 

 

 

 

Коментарі (2)
0 # 31 березня 2014 в 22:09 +1
Використовувати бейджі для обслуговуючого персоналу і співробітників дуже практично і є хорошим тоном для будь-якої торгової компанії, готелю чи закладу харчування. Також бейджі набули популяроності серед працівників медичних установ: поліклінік, лікарень, стоматологічних кабінетів, тощо. Пропонуємо виготовлення бейджів у Львові різних розмірів та форм : пластикові бейджики логотипом, бейджик з віконцем для заміни інформації, металеві бейджики іменні, металеві бейджики з місцем для вклейки імені та корпоративні бейджі, де вказуються лише посади працівників. Щодо методу кріплення - бейджі на шпильці суттєво зекономить Ваші кошти, а бейджі з магнітним кріпленням не залишають проколів на одязі і легко кріпляться на будь-яку тканину.
lakor_vy # 1 квітня 2014 в 09:19 +1
Для рекламних агентств індивідуальні умови співпраці.

← Назад