Знайти на сайті: параметри пошуку

Мультиінструменти

24 лютого 2014 - lakor_vy
article213.jpg

Якісний набір інструментів або мультиінструмент з логотипом вашої компанії - відмінний практичний подарунок для Ваших клієнтів, партнерів і співробітників.

Професійні набори інструментів, мультиінструмент, викрутки зі змінними насадками авто-інструменти в кейсі або валізі знадобляться Вашим клієнтам і партнерам в різних життєвих ситуаціях: поїздка на дачу чи у відпустку, а нанесений на цих предметах логотип Вашої компанії буде асоціюватися з надійністю, довговічністю і користю.

У наших каталогах представлений широкий асортимент подарункових наборів інструментів, будівельних рулеток, викруток, автомобільних інструментів та сувенірних міні-наборів інструментів в кейсі або валізі під нанесення логотипу.

Мінімальне замовлення: 30 шт.

Нанесення логотипу на набори інструментів проводиться методом тамподруку, об'ємної наклейки або гравіювання як на упаковку набору, так і на самі інструменти.

Роботи компанії Лакор по гравіруванні на металевих виробах.
 

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Прикладом оформлення запиту)

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад