Знайти на сайті: параметри пошуку

Фляги

24 лютого 2015 - lakor_vy
article303.jpg

Подарункові фляги - не лише пам'ятний сувенір, який актуальний в будь-яку погоду і при будь-якій моді, але й ще й дуже практичний подарунок. За рахунок легкої ваги і зручної форми, її можна використовувати в поїздках, брати з собою на прогулянки і виїзди на природу.

Метод нанесення - механічне гравірування
Мінімальне замовлення - від 30 шт.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

 
Стильна сталева фляга -  легкий і міцний аксесуар для алкогольних напоїв. Виконана в благородній матовій обробці, ідеально підійде для походів і подорожей. У флязі можна зберігати спиртні напої міцністю понад 40 градусів (горілка, коньяк, віскі і т.д.) Не можна зберігати вино, лікер, настойки, серцеві краплі, тому вони окислюються. Максимальний термін зберігання спиртних напоїв три дні. Оригінальна жіноча фляжка зі стразами підкреслить вишуканий стиль своєї власниці. А завдяки невеликій об'єму та розміром поміститься в будь-якій жіночій сумочці. У флязі можна зберігати спиртні напої міцністю понад 40 градусів (горілка, коньяк, віскі і т.д.) Не можна зберігати вино, лікер, настойки, серцеві краплі, тому вони окислюються. Максимальний термін зберігання спиртних напоїв три дні.

Фляга
з нержавіючої сталі

240мл, чорна, матова

арт. O51664

$9.00

Фляга
з нержавіючої сталі

180мл, зі стразами

арт. O51665

$12.00

Класична сталева фляга - легкий і міцний аксесуар для алкогольних напоїв. Матова структура без декору, з можливістю гравіювання. Вигнутість задньої стінки ємності дозволяє зручності розміщення в нагрудній кишені або в зовнішній боковій кишені штанів. У флязі можна зберігати спиртні напої міцністю понад 40 градусів (горілка, коньяк, віскі і т.д.) Не можна зберігати вино, лікер, настойки, серцеві краплі, тому вони окислюються. Максимальний термін зберігання спиртних напоїв три дні.

Фляга
з нержавіючої сталі

180мл, сатин

арт. O51677

$6.75

Фляга
з нержавіючої сталі

240мл, сатин

арт. O51679

$7.35

Класична сталева фляга - легкий і міцний аксесуар для алкогольних напоїв. Глянцева структура без декору, з можливістю гравіювання. Вигнутість задньої стінки ємності дозволяє зручності розміщення в нагрудній кишені або в зовнішній боковій кишені штанів. У флязі можна зберігати спиртні напої міцністю понад 40 градусів (горілка, коньяк, віскі і т.д.) Не можна зберігати вино, лікер, настойки, серцеві краплі, тому вони окислюються. Максимальний термін зберігання спиртних напоїв три дні.

Фляга
з нержавіючої сталі

180мл, глянець

арт. O51678

$7.05

Фляга
з нержавіючої сталі

240мл, глянець

арт. O51680

$7.80

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад