Знайти на сайті: параметри пошуку

Термопосуд

11 лютого 2014 - lakor_vy
article211.jpg

Термоси або термокружки з логотипом компанії - відмінний носій рекламної інформації. Такі речі необхідні в побуті, особливо для працівників офісу. Співробітники будуть користуватися цими дрібницями, піднімаючи командний дух. Завжди є енергія працювати на керівника, який думає про свій персонал.

Функціональність даних речей не замикається в межах офісу. Замовивши друк на термокружках чи термосах будь-якої рекламної інформації, Ви голосно заявляєте про діяльність своєї компанії. Це хороший спосіб залучення нових клієнтів, які будуть дивитися на вас тільки в позитивному світлі.

Дана продукція чудово служить в побутових цілях, підкреслить корпоративний імідж, а також стане відмінним подарунком для клієнтів або партнерів під час ділової зустрічі або корпоративної вечірки.

Мінімальний тираж: від 30 шт.

Спосіб нанесення: гравірування , УФ друк або шовкодрук (в залежності від матеріалу)

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

  • Прайс-лист чашок та термосів
alt: Завантажити прайс-лист чашок та термосів

Завантажити pdf-файл

УВАГА!!! Ціни, що вказані в прайсах можуть змінюватись в зв'язку з нестабільною ситуацією з курсом національної валюти. Просимо уточняти вартість на продукцію у менеджера.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад