Знайти на сайті: параметри пошуку

Подарункові ручки у футлярах

article142.jpg

Перебуваючи на зборах, конференціях і професійних тренінгах, жодній діловій людині, не обійтися без ручки. Ручка завжди знаходиться на виду, і тому повинна мати презентабельний зовнішній вигляд та стильний дизайн.

Якщо ви збираєтеся придбати дорогі ручки VIP - класу, зверніть також свою увагу на послугу гравірування, за допомогою якого Ваш подарунок стане незабутнім і ексклюзивним. Ми пропонуємо своїм клієнтам найкращі моделі ручок, виконаних з металу.

Компанія "Лакор" здивує Вас не тільки широким різноманітним асортиментом, але і високим рівнем сервісу та стислими термінами виконання замовлень.

Метод нанесення - гравірування.
Мінімальний тираж: 30 шт.

Ручка-флешка з логотипом Ручка Parker з гравіюванням Ручка подарункова з гравіровкою Ручка подарункова з гравіровкою
Інші роботи компанії Лакор по гравіюванню на металевих ручках

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

  • Прайс-лист металевих ручок
alt: Завантажити прайс-лист металевих ручок

Завантажити pdf-файл

УВАГА!!! Ціни, що вказані в прайсах можуть змінюватись в зв'язку з нестабільною ситуацією з курсом національної валюти. Просимо уточняти вартість на продукцію у менеджера.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад