Знайти на сайті: параметри пошуку

Подушки сувенірні

article75.jpg

Фото на подушці - приклад недорого, але разом з тим оригінального та практичного подарунка, виготовленого за індивідуальним замовленням. Однак на подушку можна нанести не лише звичну фотографію, а також будь-яке інше повноколірне зображення. В тому числі логотип компанії чи елементи корпоративної символіки. Використання подушки в рекламних цілях стає все більш поширеним явищем. Такі подушки містять елементи корпоративної символіки, часто текстову інформацію про проведення того чи іншого заходу. Подушки дарують учасникам в якості сувенірів.

Також подушки з логотипом використовують як елемент дизайну. Це особливо стосується таких приміщень, де стоять дивани, м'які крісла тощо. Красиво підібраний фон подушки із логотипом може бути прекрасним елементом декору та гармонійно вливатись у загальний дизайн приміщення.

Для виготовлення подушки використовуються ті ж матеріали, з яких роблять м'які дитячі іграшки. Основа подушки виготовляється з дуже приємного на дотик матеріалу плюш-велюру. Наповнювач подушки — сентипух. Це спеціальний наповнювач, зроблений з екологічно чистих матеріалів, який використовується для виготовлення м'яких дитячих іграшок. Зображення на подушку наноситься фарбами, виготовленими на водяній основі. Однак завдяки технології термопереносу надрукованого зображення на саму тканину — зображення на подушці зберігає насиченість кольорів та надзвичайно стійке до прання та впливу різних миючих засобів.

Вартість друку на подушці

Розмір подушки, см Зображення з однієї сторони Зображення з двох сторін
30×30 248 грн 273 грн
40×40 329 грн 363 грн
50×40 352 грн 400 грн
50×50 445 грн 474 грн
мале серце 36Х36 277 грн 313 грн

* у вартість виробу включена обробка однієї фотографії
* обробка додаткової фотографії + 35 грн.
* привітальний напис +15 грн.
* якщо Ви надаєте готовий макет до друку – знижка 35 грн

 

виготовленння сувенірних подушок виготовленння рекламних подушок виготовлення подушок з логотипом друк на подушках
Інші роботи компанії Лакор по виготовлення сувенірних подушок

 

 

Коментарі (2)
Roman # 28 липня 2015 в 18:28 0
скільки часу займає виготовлення подушки сувенір?
lakor_vy # 7 вересня 2015 в 09:25 +1
Дякуємо за проявлену увагу до нашої компанії!
Термін виконання складає 3 робочі дні після погодження макету та оплати замовлення.

← Назад