Знайти на сайті: параметри пошуку

Плотерна порізка

22 липня 2014 - lakor_vy

Кольорова гамаПлотерна порізка - це технологія точного відтворення векторного комп'ютерного зображення на матеріалах з підкладкою: самоклеючій вініловій плівці (відомий всім ORACAL), термоплівці (для нанесення на різні тканини), самоклеючому папері тощо.

Як працює плотер?
На комп'ютері задається векторний макет, який передається на плотер за допомогою спеціальної програми. Плотер з точністю повторює заданий йому векторний макет на завантаженому матеріалі, прорізаючи плівку до підкложки. Після того, як плотер вирізав макет на матеріалі, наші фахівці прибирають всі непотрібні елементи, залишаючи на підкладці тільки ті, які будуть клеїтись, а також, за необхідності, накатати монтажну плівку (транспортну плівку).

Розмір порізки обмежується лише шириною рулону плівки і становить - 100 см, а по довжині обмеження відсутні. Використовуючи метод поклейки стик в стик, можна домогтися практично будь-яких розмірів зображення.

Ви щодня зустрічаєтеся з результатами використання плотерної порізки:

  • оформлення вітрин, кіосків;
  • реклама на автомобілях;
  • таблички, інформаційні стенди тощо;
  • наклейки (стікери) практично будь-якої форми та розміру;
  • трафарети для піскоструйки.

Для замовлення послуги плотерної порізки надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть вид продукції, що Вас цікавить, тираж, а також приєднайте Ваш логотип (за необхідності).

Підприємство "Лакор" спеціалізується на комплексному обслуговуванні:
 
Вивіски Оформлення вітрин Реклама на авто Інформаційні стенди Наклейки
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад