Знайти на сайті: параметри пошуку

Термодрук

22 липня 2014 - lakor_vy
Термодрук літер Термодрук малюнків Термодрук літер

термопрес

Виріб з нанесеним зображенням, як правило, привертає увагу. Навіть саму звичайну футболку чи кепку можна перетворити на оригінальну річ. Досить нанести на неї зображення, тематика якого відповідає Вашими ідеям. Це може бути, наприклад, оригінальний орнамент чи логотип компанії.

Термодрук можна наносити практично на всі види тканини. Вироби з нанесеним зображенням служать, як мінімум, кілька років, тому що зображення не вигорає, не линяє при пранні і не руйнується протягом тривалого часу. Щоб малюнок на вашому одязі зберігся якомога довше, виріб необхідно прати тільки при температурі не вище 40 градусів і не прасувати по зображенню.

Термодрук виконується за допомогою спеціальної термоплівки, яка може мати глянцеву поверхню чи приємну бархатисту поверхню (плівка флок). Дуже ефектно виглядає зображення, нанесене за допомогою плівок зі світловідбивним ефектом, флуоресцентних, золотих і сріблястих термоплівок.

Технологія термодруку на тканини включає себе кілька етапів:

  1. У графічному редакторі створюється векторний малюнок. Надані замовником зображення в інших форматах векторизує дизайнер.
  2. Плівка, що складається з прозорої основи, шару термоплівки і шару клею, завантажується в ріжучий плотер. Плотер розрізає термоплівку, залишаючи при цьому цілою прозору основу. Непотрібні деталі термоплівки фахівець прибирає вручну і, таким чином, на прозорій основі залишається тільки готовий до переносу на тканину малюнок.
  3. На тканину накладають прозору основу з малюнком і поміщають під термопрес, створюючи певну температуру і тиск. В результаті термоклей міцно приклеює плівку до тканини. Коли виріб охолоне, легко видаляють прозору основу.

Мінімальна кількість замовлення: 10 од.

Запрошуємо переглянути каталоги по текстильній продукції. Оберіть, будь-ласка, виріб, який Вас зацікавив та випишіть його артикул. Зв'яжіться з нами - ми допоможемо Вам підібрати найоптимальніший спосіб нанесення саме для Вашого зображення (машинна вишивка/термоперенос/термотрансфер).

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Прикладом оформлення запиту)

Кепки Реглани Футболки Парасолі Сумки та рюкзаки

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад